Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, sesji z gratisami, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Poszetka.com

poszetka2poszetka1

Poszetka.com jest internetowym sklepem z szytymi w Polsce z najlepszych materiałów akcesoriami. Prócz poszetek, mają w ofercie krawaty, muchy, szaliki i kilka innych ciekawych rzeczy.

W tym miesiącu zwracają uwagę dwie nowości. Pierwsza to piękne jedwabne poszetki z nadrukowanymi ilustracjami autorstwa Gosi Herby. Druga – krawaty z szantungu bez podszewki. Szantung to ciekawy, matowy jedwab o nieregularnej, supełkowatej fakturze, mniej formalny, ale i nieczęsto spotykany.

Te rzeczy możecie też kupić w stacjonarnym sklepie Poszetki przy Morcinka 23 w Katowicach, gdzie mieści się także ich pracownia krawiecka.

Partenope

partenope2partenope1

Oferta Partenope.pl składa się z butów produkowanych przez niedużą włoską firmę z wielopokoleniowym doświadczeniem. Skórzane i gumowe podeszwy szyte są systemem blake lub blake/rapid, jak wiele butów włoskich marek, przez co są bardzo wygodne.

W tej chwili trwają prace nad nowym sklepem internetowym, wprowadzającym szereg rozwiązań ułatwiających zakupy. Partenope przygotowuje się też do wprowadzenia nowej kolekcji – znów pełnej eleganckich i klasycznych fasonów, których tak brakuje w polskich sklepach.

Tymczasem nadal trwa ostatni etap wyprzedaży. Większość modeli ma już pojedyncze rozmiary, ale kilka – w tym brązowe plain toe blucher na gumowej podeszwie albo te klasyczne czarne sztyblety dają nieco większy wybór. Ceny są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę darmową wysyłkę kurierską.

James Button

jb2jb1

James Button to sklep internetowy z koszulami w klasycznej stylistyce. Dwa fajne punkty ich oferty to multibuy, w którym przy zakupie czterech koszul za jedną zapłacimy około 125zł, oraz możliwość wyboru rozmiaru kołnierzyka oraz długości rękawa.

Wielkimi krokami zbliża się nowa kolekcja, o której szerzej zapewne napiszę tu w przyszłym miesiącu – gdyż będzie już dostępna w sprzedaży. Tymczasem dostępne jest jeszcze trochę różnych rozmiarów koszul z obecnej, w tym różowy royal oxford, albo ta dwukolorowa kratka vichy.