Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Poszetka.com

poszetka2poszetka1

Poszetka.com jest sponsorem tego bloga od samego początku. Oferuje świetnej jakości stylowe akcesoria – krawaty, poszetki, muchy, szale. Ich oferta stale poszerzana jest o nowe produkty, jak skórzane torby czy kapelusze. Sprzedają ręcznie wykonane rzeczy produktowane w krótkich seriach z ciekawych, głównie włoskich materiałów.

Tym razem wśród nowości są śliczne krawaty z drukowanego jedwabiu, jak ten na zdjęciu. Self-tipped – znaczy to, że na podszewkę został użyty materiał podstawowy.

Są też piękne poszetki z jedwabiu w spektakularnie kolorowe wzory, w bardzo wysmakowanej i eleganckiej kolorystyce.

W Katowicach, przy Morcinka 23, mieści się salon Poszetki, do którego zdecydowanie warto zajrzeć. Oprócz pełnej oferty akcesoriów, na miejscu dostępna jest także usługa poprawek krawieckich i szycia miarowego.

Klasycznebuty.pl

klasycznebuty2klasycznebuty1

Klasycznebuty.pl – największy multibrandowy sklep z klasycznymi, eleganckimi butami w Polsce. Duży wybór modeli i marek z różnych półek cenowych powinien zaspokoić potrzeby większości entuzjastów ładnego obuwia.

Sklep w tej chwili urządza wietrzenie magazynu – przecenione jest blisko sześćdziesiąt modeli różnych marek, część z nich dostępna jest w cenach porównywalnych do butów z sieciówek. Od 350zł zaczynają się buty Gordon&Bros, od 500 – Berwick, są nawet pojedyncze modele Loake w cenie 600zł.

Rozmiarówka jest w większości wypadków dość przebrana, ale modeli też jest sporo. Niektóre są nawet w niemal pełnej rozmiarówce – jak te dwa od Berwicka na zdjęciach. Oba w bardzo ładnym ciemnobrązowym zamszu, half-brogues albo podwójne monki.

Jeśli znajdziecie się kiedyś w Gdańsku, możecie zajrzeć do stacjonarnego sklepu mieszczącego się przy ulicy Partyzantów 33 i pooglądać oraz przymierzyć obuwie dostępne w ofercie.

Benevento

benevento1benevento2

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

Wybór kolorów i tkanin jest naprawdę duży, od klasycznych chino w kolorach takich jak kremowy, po kolorowe spodnie lniane z pięknymi detalami. Zwłaszcza te ostatnie będą dobrym zakupem na lato, póki jeszcze je tu mamy.

Republic of Ties

rot1rot2

Republic of Ties oferuje wysokiej jakości i ciekawie zaprojektowane akcesoria – głównie krawaty – utrzymane w bardzo atrakcyjnych cenach. Większość krawatów – flagowego produktu firmy – wykonana jest z jedwabiu, chociaż w ofercie są też mieszanki jedwabiu i wełny.

Ostatnie nowości to krawaty jedwabne w motywy zwierzęce: rysie, jelenie i tukany, a także tematyczne: skrzypce czy paragrafy. Bardzo ładnie prezentuje się też ten krawat klubowy ozdobiony firmowymi lwami.

Republic of Ties w ofercie ma też poszetki, spinki do mankietów, a także – ciekawostka – krawaty dla dzieci. Prawdziwe, do wiązania, tylko odpowiednio krótsze. W końcu syna od najmłodszego trzeba uczyć dobrych nawyków!