Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Benevento

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

Wiosna za oknem cokolwiek kapryśna, ale będzie chyba raczej już cieplej niż zimniej; z oferty Benevento na razie najfajniejszą opcją wydaje się więc len (także w postaci krótkich spodenek) albo lekka wełna. Zwłaszcza fajnie prezentuje się jasnoszara wełna Super 120s od renomowanego producenta Vitale Barberis Canonico. Spodnie z tej tkaniny to moje pierwsze zamówienie od Benevento i sprawdzają się bardzo dobrze; tkanina jest lekka, ma przyjemny, chłodny chwyt i fajnie zestawia się z marynarkami z lekkich, letnich materiałów.

Poszetka.com

Poszetka.com to firma produkująca i sprzedająca wysokiej jakości akcesoria szyte ręcznie w Polsce. Tworzone są głównie krótkie serie z ciekawych tkanin, głównie pochodzenia włoskiego i angielskiego.

Na wiosnę i zbliżające się lato świetnym wyborem będą krawaty ze zjawiskowego drukowanego lnu. Do wyboru różne klasyczne, drobne geometryczne wzory, które dają się fajnie nosić w zasadzie ze wszystkim, w kilku fajnych kolorach: oprócz typowego granatu i burgundu, jest zieleń i fiolet. Dla nieco bardziej odważnych, jest też spektakularny paisley – niewątpliwie zwracający uwagę.

Klasycznebuty.pl

Klasycznebuty.pl to największy multibrandowy sklep z klasycznymi, eleganckimi i szytymi metodą Goodyear Welted butami w Polsce. Duży wybór modeli i marek z różnych półek cenowych powinien zaspokoić potrzeby większości entuzjastów ładnego obuwia.

Oprócz znanych marek – takich jak Carlos Santos, Crownhill, Gordon&Bros czy Barker – sklep ma też propozycje rzeczy mniej znanych, jak ciekawe szyte metodą Goodyear Welted buty La Zigne. Klasyczne wzornictwo sprawdzi się w wielu sytuacjach, a dostępne modele pokrywają dużą część skali formalności. Są więc na przykład klasyczne czarne oxfordy, zamszowe pół-brogues , monki z groszkowanej skóry, albo lakierowane buty smokingowe. Jest z czego wybierać.