Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Poszetka.com

Poszetka.com to firma produkująca i sprzedająca wysokiej jakości akcesoria szyte ręcznie w Polsce. Tworzone są głównie krótkie serie z ciekawych tkanin, głównie pochodzenia włoskiego i angielskiego.

Firma jednak stale poszerza swoją ofertę. Po fazie preorderu do normalnej sprzedaży weszły lniane koszule popover – i wyglądają znakomicie. Do wyboru biały, błękitny i granatowy materiał, albo biało-błękitny pasek. Wszystko ze 100% lnu Albini. Z detali, które zwracają uwagę niesamowicie podoba mi się logo wyhaftowane od wewnątrz na karczku, a nie wydrukowane na metce – drobna rzecz, ale szalenie ładna.

Oprócz tego w sklepie Poszetki można teraz kupić buty Crownhill – na początek kilka modeli, ale oferta będzie się powiększać. Mnie zwłaszcza podobają się te adelaide ze zdjęcia powyżej.

Klasycznebuty.pl

Klasycznebuty.pl to największy multibrandowy sklep z klasycznymi, eleganckimi i szytymi metodą Goodyear Welted butami w Polsce. Duży wybór modeli i marek z różnych półek cenowych powinien zaspokoić potrzeby większości entuzjastów ładnego obuwia.

W tej chwili sklep wprowadził pojedyncze sztuki kilku ciekawych i odważnych modeli marki Carlos Santos, głównie na lato. Są więc różne loafersy, albo plecione derby jak te ze zdjęcia. Chociaż nie są to pełne rozmiarówki, a pojedyncze egzemplarze, warto się zainteresować – co chwila w sklepie internetowym pojawiają się nowe; ceny również są całkiem atrakcyjne i niższe, niż w przypadku regularnej kolekcji.

Benevento

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

Za oknem rzeczywiście robi się ciepło, więc to czas najwyższy wyposażyć się w lniane spodnie. Brytyjski len o wyższej gramaturze fajnie nadaje się na spodnie, a dzięki luźnemu splotowi zachowuje przewiewność, więc sprawdza się znakomicie w upały, a pastelowe kolory świetnie odnajdują się w letniej niezobowiązującej stylistyce.

Dla nieco mniej odzieżowo konserwatywnych, istnieje też opcja lnianych krótkich spodenek. Mogą także zostać wyposażone w takie detale jak boczne regulatory umożliwiające noszenie bez paska.