Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Benevento

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

Pojawiły się nowe spodnie lniane z lnu od brytyjskiego producenta Brisbane Moss w bardzo pięknych, ciekawych kolorach: wojskowej zieleni, kakao i jasnego turkusu. Zwłaszcza zieleń i kakao bardzo do mnie przemawiają. Oczywiście wciąż dostępne są kolory wcześniejsze, jest więc w czym wybierać – i w czym chodzić w letnie upały.

Multirenowacja

Multirenowacja oferuje najwyższej jakości środki do pielęgnacji i renowacji obuwia, akcesoriów, a także tapicerek skórzanych i tekstylnych. W sprzedaży dostępne mają środki między innymi firmy Saphir i Tarrago, a wybór może przyprawić o zawrót głowy.

Oprócz kosmetyków do pielęgnacji, w sklepie można kupić wysokiej jakości szczotki do czyszczenia obuwia i nakładania środków. Oprócz tego, że są funkcjonalne, są to też po prostu bardzo estetyczne przedmioty – mam do takich słabość, co chyba można dość łatwo wyczytać z sympatii do ładnych ciuchów i butów. Jeśli i wam takie podejście jest nieobce, warto zapoznać się z ofertą Multirenowacji.

Luxire.com

Jednym ze sponsorów w tym miesiącu jest Luxire.com, internetowy MTM, o którym miałem okazję pisać już tutaj i tutaj. Ta indyjska firma oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, w niezłej nawet jak na polskie warunki cenie, z dużym nakładem ręcznej pracy i w zasadzie nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Firma jest do tego znana z bardzo dobrej obsługi klienta.

Już dobrą chwilę temu Luxire wprowadziło do swojej oferty marynarki MTM – jak zwykle, z dużymi możliwościami modyfikacji i wyboru elementów stylistycznych. Na ich instagramie pojawiły się już zdjęcia realizacji na ich klientach i efekt wygląda całkiem nieźle.

Poszetka.com

Długotrwały sponsor bloga, Poszetka.com – firma produkująca i sprzedająca wysokiej jakości akcesoria szyte ręcznie w Polsce. Tworzone są przeważnie krótkie serie z ciekawych tkanin, głównie pochodzenia włoskiego i angielskiego.

Upalne lato za oknem, powróciły więc kapelusze Panama – sam posiadam taki i jestem z niego bardzo zadowolony.

Niesamowicie podobają mi się natomiast poszetki z reprodukcjami obrazów, jakie Poszetka.com tworzy przy współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju rzeczy, którymi zdecydowanie warto się zainteresować.