Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Luxire.com

Jednym ze sponsorów w tym miesiącu jest Luxire.com, internetowy MTM, o którym miałem okazję pisać już tutaj i tutaj. Ta indyjska firma oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, w niezłej nawet jak na polskie warunki cenie, z dużym nakładem ręcznej pracy i w zasadzie nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Firma jest do tego znana z bardzo dobrej obsługi klienta.

Już dobrą chwilę temu Luxire wprowadziło do swojej oferty marynarki MTM – jak zwykle, z dużymi możliwościami modyfikacji i wyboru elementów stylistycznych. Na ich instagramie pojawiły się już zdjęcia realizacji na ich klientach i efekt wygląda całkiem nieźle.

Benevento

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

Tym razem jednak nie o spodniach jednak będzie mowa, a o koszulach. Benevento otworzyło preorder na trzy koszule z bardzo ładnym kołnierzykiem button-down – nieco bardziej zachowawczym, niż można zobaczyć na instagramach różnych sartorialistów, jednak nadal z eleganckim rollem. Miałem okazję oglądać z bliska jedną z tych koszul i wykończenie jest staranne i na wysokim poziomie. Do wyboru bengal stripe i dwa odcienie dżinsu.

Patine.pl

Patine.pl jest dystrybutorem butów hiszpańskiej marki Yanko, a od niedawna także nowej marki TLB Mallorca. Założona przez młodego rzemieślnika specjalizującego się w ręcznym wytwarzaniu obuwia, Toniego Llobera Barceló, marka TLB oferuje buty prezentujące się, cóż, spektakularnie. Od pięknego, dynamicznego kształtu kopyt po wysokiej jakości skóry z włoskich i francuskich garbarni, garbowane tradycyjnymi metodami. Wszystkie modele szyte są metodą Goodyear Welted we własnym warsztacie TLB.

Tym razem Patine proponuje pójście w nieco mniej formalne klimaty – zatem polecam uwadze Szanownych Czytelników model full brogue Yanko 664 na nieco szerszym kopycie dla pełnej wygody, oraz derby TLB Lenon, klasyczne i nieudziwnione, na pięknym kopycie Alan. Mistrzostwo prostoty.

Przy okazji – tylko cśś! – wśród zdjęć jakie dostałem do zamieszczenia w tym wpisie zawieruszyło się jedno… inne. Zapowiada się coś ciekawego, chociaż chłopaki z Patine nie napisali mi nic więcej. Mam nadzieję, że nie będą mieć za złe, jeśli się nim z wami podzielę. Rzućcie okiem!

Poszetka.com

Długotrwały sponsor bloga, Poszetka.com – firma produkująca i sprzedająca wysokiej jakości akcesoria szyte ręcznie w Polsce. Tworzone są przeważnie krótkie serie z ciekawych tkanin, głównie pochodzenia włoskiego i angielskiego.

Tym razem krótka kolekcja pięknych jedwabnych six foldów. To szczególny rodzaj krawata, do skrojenia którego potrzeba dwukrotnie więcej jedwabiu. Większość więc kształtu i sprężystości zawdzięcza samej jedwabnej tkaninie. Produkt dla ludzi, którzy już wiedzą, czego chcą od kupowanych przez siebie produktów.

Prócz tego w sobotę 8. września u Poszetki gościć będzie trunk show Macaroni Tomato Warszawa. Będzie można przymierzać rzeczy z kolekcji MT, zamówić produkty ze starych kolekcji i złożyć zamówienie w preorderze nowej, jesienno-zimowej. Plus wszystkie produkty Poszetki obejmie dziesięcioprocentowy rabat. Jeśli więc do Katowic nie macie daleko, warto złożyć wizytę na Morcinka 23.

Sartolane

Last but not least, do grona sponsorów bloga powraca Sartolane.

Sartolane oferuje wysokiej klasy skórzane akcesoria. Wszystko szyje w niedużej polskiej manufakturze działającej od końca lat 70-tych, która ma doświadczenie we współpracy z europejskimi i światowymi markami luksusowymi. Sartolane korzysta z tych samych materiałów, co najbardziej cenione na świecie marki: włoskie skóry top grain, okucia ze stali nierdzewnej firmy SOOCCI, czy szlifowane suwaki Raccagni. W ofercie znajdziecie torby, portfele, pokrowce i paski.

Kilka dni temu do oferty wróciła Torba Codzienna z nowymi okuciami ze stali nierdzewnej. Z tej okazji zmiany do 9 września można kupić ten model 300 zł taniej.