Drugi odcinek podcastu prowadzonego przez Łukasza Masłowskiego, Mikołaja Pawełczaka, no i mnie.

Pomysł z podcastem spotkał się z całkiem ciepłym przyjęciem, więc teraz będziecie dostawać więcej. Sami jesteście sobie winni.

W drugim odcinku dyskutujemy o ulubionych rzeczach z naszych szaf – co czyni je takimi, czemu je tak lubimy i chętnie nosimy?

Każdy z nas ma jakieś ubrania, które darzy szczególną sympatią. Za niektórymi stoi jakaś dłuższa i ciekawsza historia, inne po prostu są dokładnie takie, jak lubimy. Gadanie o nich stanowi u nas trochę punkt startowy dla szerszych rozmów o podejściu do stylu, strategii budowania garderoby, oraz masy innych tematów, które wychodzą w licznych dygresjach.

Zapraszam też do podzielenia się w komentarzach waszymi historiami o ulubionych szmatkach. To nie muszą być bispołkowe garnitury czy buty od barcelońskich szewców – sieciówkowe dżinsy też się nadadzą. Albo najczęściej noszony krawat. Albo poszetka. Co tylko uznajecie za najfajniejszy egzemplarz w waszej kolekcji.

Jednocześnie zachęcam do zgłaszania uwag i opinii, oraz zadawania pytań, na naszego wspólnego maila: kontakt.gadkaszmatka@gmail.com.

Odsłuchajcie na Soundcloud, albo zasubskrybujcie podcast w iTunes.