Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.


Dignito.pl

Dignito to marka z akcesoriami – wykonanymi we włoskim Como krawatami i poszetkami, wysokiej jakości i ze świetnych materiałów, w klasycznych wzorach. Wśród krawatów, oprócz klasycznych drukowanych jedwabi, do wyboru jest też grenadyna i krawaty z dzianiny (knity). Do tego w ofercie marki można znaleźć muchy, szaliki, spinki do mankietów czy szelki. Dignito to także atelier krawieckie, realizujące zamówienia miarowe. Bespoke Dignito to marynarki uszyte na tradycyjnych płóciennych wkładach, bez klejonki; ich ubrania są ręcznie krojone i wykańczane. Nie trzeba wspominać, że na bespoke składa się też wykrój przygotowany indywidualnie pod klienta. Atelier oferuje także szycie w systemie MTM – nieco mniej kosztownie i czasochłonnie. Co ciekawe, szycie na miarę w Dignito to usługa skierowana zarówno do mężczyzn jak i kobiet.

Wśród rzeczy w ofercie Dignito można znaleźć na przykład piękne krawaty z szantungu, czyli matowego jedwabiu z widocznymi nierównościami. Dodatkowo uzupełnieniem każdego zestawu od jesieni do wiosny będzie elegancki szalik.

Benevento

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

Na zimę Benevento proponuje sztruksy z tkaniny brytyjskiego producenta Brisbane Moss. W sumie pięć kolorów uszytych jest z cięższego i grubszego materiału, który fantastycznie poradzi sobie w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach.

Poszetka.com

Długotrwały sponsor bloga, Poszetka.com – firma produkująca i sprzedająca wysokiej jakości akcesoria szyte ręcznie w Polsce. Tworzone są przeważnie krótkie serie z ciekawych tkanin, głównie pochodzenia włoskiego i angielskiego.

Obecnie Poszetka objęła rabatem sięgającym 50% sporo swoich produktów, w tym kilka znakomitych poszetek i krawatów, kaszkiety, szelki, a nawet marynarki.

Luxire.com

Jednym ze sponsorów w tym miesiącu jest Luxire.com, internetowy MTM, o którym miałem okazję pisać już tutaj i tutaj. Ta indyjska firma oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, w niezłej nawet jak na polskie warunki cenie, z dużym nakładem ręcznej pracy i w zasadzie nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Firma jest do tego znana z bardzo dobrej obsługi klienta.

Nowe w ofercie Luxire są nie-dżinsy – wygodne chinosy z odrobiną stretchu, które świetnie poradzą sobie w smart casualu. Teraz obowiązuje na nie dziesięcioprocentowy rabat.

Multirenowacja

Multirenowacja oferuje najwyższej jakości środki do pielęgnacji i renowacji obuwia, akcesoriów, a także tapicerek skórzanych i tekstylnych. W sprzedaży dostępne mają środki między innymi firmy Saphir i Tarrago, a wybór może przyprawić o zawrót głowy.

Każdemu butofilowi, tak zapalonemu, posiadającemu rozległą kolecję, jak i niedzielnemu, który lubi mieć rzeczy dobrej jakości, ale nie potrzebuje ich zbyt dużo, przydadzą się pełne drewniane prawidła. Utrzymują cholewkę buta w swoim kształcie i przedłużają żywotność obuwia (a do tego fajnie wyglądają!).

Multirenowacja ma też w ofercie szereg środków czyszczących, tak jak ten krem do skór Saphir, który jest nieco łagodniejszy od artylerii jaką jest Renomat, a nadaje się tak do obuwia, jak i akcesoriów skórzanych, toreb, pasków, portfeli.

Sartolane

Sartolane oferuje wysokiej klasy skórzane akcesoria. Wszystko szyje w niedużej polskiej manufakturze działającej od końca lat 70-tych, która ma doświadczenie we współpracy z europejskimi i światowymi markami luksusowymi. Sartolane korzysta z tych samych materiałów, co najbardziej cenione na świecie marki: włoskie skóry top grain, okucia ze stali nierdzewnej firmy SOOCCI, czy szlifowane suwaki Raccagni. W ofercie znajdziecie torby, portfele, pokrowce i paski.

Co ważne, w Sartolane nie uświadczycie w styczniu żadnych poświątecznych ani noworocznych wyprzedaży – polityka firmy zakłada sprzedaż produktów w uczciwej, odzwierciedlającej rzeczywistą wartość cenie przez cały rok. Dlatego kupując ich torbę czy portfel możecie mieć pewność, że nie będzie on np. za tydzień przeceniony o 30%.