Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Benevento

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

Robi się coraz cieplej, więc warto pomyśleć o nieco lżejszych spodniach, na przykład uszytych z wełny Super 110-120s od Vitale Barberis Canonico. Sprawdzają się bardzo dobrze podczas takich wiosennych dni, kiedy jeszcze nie jest gorąco, ale grube sztruksy czy ciężkie flanele wydają się już nieco zbyt ciepłe.

Za to do końca marca trwa w Benevento wyprzedaż – 15% rabatu na cały asortyment i darmowa dostawa.

Multirenowacja

Multirenowacja oferuje najwyższej jakości środki do pielęgnacji i renowacji obuwia, akcesoriów, a także tapicerek skórzanych i tekstylnych. W sprzedaży dostępne mają środki między innymi firmy Saphir i Tarrago, a wybór może przyprawić o zawrót głowy.

Przychodzi wiosna, czas zabłysnąć. Najlepiej – idealnym lustrem na butach. Sam korzystam i polecam środki Saphira, które Multirenowacja ma w ofercie. Klasyczny wosk w zupełności wystarczy, żeby buty wypolerować na wysoki połysk, co praktykowałem bardzo długo. Natomiast środek Mirror Gloss sprawę nieco ułatwia i świetnie pomaga osiągnąć ten spektakularny efekt.

Buty ze zdjęć powyżej pochodzą z oferty Patine.pl.

Poszetka.com

Długotrwały sponsor bloga, Poszetka.com – firma produkująca i sprzedająca wysokiej jakości akcesoria szyte ręcznie w Polsce. Tworzone są przeważnie krótkie serie z ciekawych tkanin, głównie pochodzenia włoskiego i angielskiego.

Kolejna poszetka z kolekcji z miastami pojawiła się w ofercie sklepu i tym razem jest to Neapol, znany wśród entuzjastów krawiectwa jako miasto, w którym mieści się wiele pracowni krawieckich oferujących szyte na miarę ubrania w charakterystycznym, lekkim, południowym stylu.

Pojawiły się też koszule – dwie w szeroki bengal stripe z kołnierzykiem button down, wykonane z mieszanki bawełny i lnu. Znakomite na cieplejsze dni!

Sartolane

Sartolane oferuje wysokiej klasy skórzane akcesoria. Wszystko szyje w niedużej polskiej manufakturze działającej od końca lat 70-tych, która ma doświadczenie we współpracy z europejskimi i światowymi markami luksusowymi. Sartolane korzysta z tych samych materiałów, co najbardziej cenione na świecie marki: włoskie skóry top grain, okucia ze stali nierdzewnej firmy SOOCCI, czy szlifowane suwaki Raccagni. W ofercie znajdziecie torby, portfele, pokrowce i paski.

Sartolane mocno stawia na kompleksową obsługę posprzedażową. Nowością na ich stronie jest zakładka „Co zrobić z używaną torbą?”, gdzie znajdziecie nie tylko dostępną wcześniej usługę renowacji (bezpłatną w ramach 5-letniej gwarancji), ale także usługę reanimacji (do której inspiracją był proces odnowy mojej torby) oraz zupełną nowość na polskim rynku – program odkupu toreb, dzięki któremu możecie odsprzedać swój egzemplarz producentowi i wymienić go na nowy.

Luxire.com

Jednym ze sponsorów w tym miesiącu jest Luxire.com, internetowy MTM, o którym miałem okazję pisać już tutaj i tutaj. Ta indyjska firma oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, w niezłej nawet jak na polskie warunki cenie, z dużym nakładem ręcznej pracy i w zasadzie nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Firma jest do tego znana z bardzo dobrej obsługi klienta.

Możecie zażyczyć sobie również odszycie szortów. Z dowolnej tkaniny, jeśli kogoś najdzie na realizację takiego projektu z ciężkiego tweedu, nie jest to niemożliwe – ale bogata gama lekkich tkanin bawełnianych i lnów sprawdzi się tu znakomicie. Od sportowych szortów z elastycznym pasem, po stylowe, zaprasowane w kant.