Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Benevento

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

W nowej kolekcji Benevento jest kilka nowych kolorów spodni z irlandzkiego lnu, jak również szereg bardzo fajnych spodni z lekkiej wełny w rozmaite nienarzucające się kraty. To świetny sposób na dodanie wzoru do zestawu w sposób, który nie będzie przytłaczający – niskokontrastowy glen check sprawdzi się znakomicie tak w zestawie z gładką marynarką, jak i taką, która ma jakiś mocny wzór.

Patine.pl

Patine.pl zaczęło jako dystrybutor w Polsce hiszpańskiej marki Yanko. Niedawno jednak oferta została poszerzona o dwie inne: dość młodą markę TLB z Majorki, oraz produkowane pod własnym szyldem Patine buty na kopytach warszawskiego mistrza szewskiego, Tadeusza Januszkiewicza.

I to właśnie wśród butów Patine jest obecnie najwięcej nowości. Pojawiły się modele w tęgościach G oraz H, co pozwala jeszcze lepiej dopasować rozmiar do stopy, zwłaszcza przy wysokim podbiciu albo szerszej stopie. Ceny części modeli poszły nieco w górę – ale to za sprawą wykorzystania jeszcze lepszej jakości skór. Nadal dostępnych jest jednak sporo butów poniżej granicy tysiąca złotych i tak pozostanie. Informacje o nowościach na bieżąco można śledzić na blogu Patine.

Sartolane

Sartolane oferuje wysokiej klasy skórzane akcesoria. Wszystko szyje w niedużej polskiej manufakturze działającej od końca lat 70-tych, która ma doświadczenie we współpracy z europejskimi i światowymi markami luksusowymi. Sartolane korzysta z tych samych materiałów, co najbardziej cenione na świecie marki: włoskie skóry top grain, okucia ze stali nierdzewnej firmy SOOCCI, czy szlifowane suwaki Raccagni. W ofercie znajdziecie torby, portfele, pokrowce i paski. Oprócz tego, kupując ich produkty możecie być pewni kompleksowej obsługi posprzedażowej, łącznie z bezpłatną renowacją w ramach 5-letniej gwarancji na torbę.

Pod koniec kwietnia Sartolane wystartowało ze swoim nowym konfiguratorem toreb, który pozwala na zamówienie swojej wymarzonej torby z wybranej przez siebie skóry, z podszewką w wybranym przez siebie kolorze oraz (w przypadku torby codziennej) pożądanym układem kieszeni wewnątrz. Konfigurator zadebiutował stacjonarnie, w sklepie Poszetka.com w Katowicach – na miejscu czekają na Was próbki wszystkich dostępnych skór (w tym te limitowane), podszewek, wzory kieszeni oraz torby pokazowe. Wersja online powinna zadebiutować niedługo, ale jeżeli komuś się spieszy, można kontaktować się z Sartolane w sprawie indywidualnego zamówienia poprzez maila na kontakt@sartolane.pl.

Luxire.com

Jednym ze sponsorów w tym miesiącu jest Luxire.com, internetowy MTM, o którym miałem okazję pisać już tutaj i tutaj. Ta indyjska firma oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, w niezłej nawet jak na polskie warunki cenie, z dużym nakładem ręcznej pracy i w zasadzie nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Firma jest do tego znana z bardzo dobrej obsługi klienta.

Luxire na nadchodzące lato proponuje seersucker – lekką, chropowatą, przewiewną bawełnianą tkaninę. Dostępne są koszule i spodnie z tego materiału, a wszystko by nawet w gorące dni wyglądać stylowo i czuć się komfortowo.