Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Multirenowacja

Multirenowacja oferuje najwyższej jakości środki do pielęgnacji i renowacji obuwia, akcesoriów, a także tapicerek skórzanych i tekstylnych. W sprzedaży dostępne mają środki między innymi firmy Saphir i Tarrago, a wybór może przyprawić o zawrót głowy.

Zrobiło się ciepło i mniej deszczowo, więc sezon na lustra na butach jest otwarty. Multirenowacja dysponuje szeregiem środków ułatwiających osiągnięcie tego spektakularnego efektu, jednak podstawą zawsze pozostaje dobra pasta – jak Saphir Pate de Luxe.

Żeby zaś utrzymać buty w dobrym stanie jak najdłużej, przydadzą się prawidła – i tu jest z czego wybierać.

Buty ze zdjęć powyżej pochodzą z oferty Patine.pl.

Luxire.com

Jednym ze sponsorów w tym miesiącu jest Luxire.com, internetowy MTM, o którym miałem okazję pisać już tutaj i tutaj. Ta indyjska firma oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, w niezłej nawet jak na polskie warunki cenie, z dużym nakładem ręcznej pracy i w zasadzie nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Firma jest do tego znana z bardzo dobrej obsługi klienta.

Denim to materiał, który bardzo fajnie odnalazł się we współczesnym wydaniu klasycznego męskiego ubioru – a Luxire ma w ofercie sporo bardzo fajnego denimu, tak na spodnie, jak i koszule. Od ciemnego indygo, przez sprany niebieski, po odcienie szarości i kremowy lekki denim na lato.

Sartolane

Sartolane oferuje wysokiej klasy skórzane akcesoria. Wszystko szyje w niedużej polskiej manufakturze działającej od końca lat 70-tych, która ma doświadczenie we współpracy z europejskimi i światowymi markami luksusowymi. Sartolane korzysta z tych samych materiałów, co najbardziej cenione na świecie marki: włoskie skóry top grain, okucia ze stali nierdzewnej firmy SOOCCI, czy szlifowane suwaki Raccagni. W ofercie znajdziecie torby, portfele, pokrowce i paski. Oprócz tego, kupując ich produkty możecie być pewni kompleksowej obsługi posprzedażowej, łącznie z bezpłatną renowacją w ramach 5-letniej gwarancji na torbę.

Ich nowy konfigurator toreb, pozwalający na duży zakres personalizacji, jest już dostępny od niedawna aż w 3 miejscach stacjonarnie: w Poszetka.com w Katowicach, Wielki Shoe w Warszawie oraz NIE tylko dla Dżentelmentów w Gdańsku. W każdym z tych miejsc można obejrzeć torby pokazowe, próbki skór, podszewek oraz wewnętrznych kieszeni do torby codziennej. Na wersję online konfiguratora trzeba jeszcze chwilę poczekać, ale jeżeli komuś się spieszy, można skontaktować się z Sartolane w sprawie indywidualnego zamówienia poprzez kontakt@sartolane.pl.

Benevento

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

Warto przypomnieć jednak, że oprócz spodni, Benevento ma w ofercie również inne fajne rzeczy, np. kamizelki (jestem posiadaczem dwóch takich, które noszę z przyjemnością) i zamszowe paski. Do tego w ich ofercie multibuy dostaniecie tym większą zniżkę na każdą parę spodni, im więcej zamówicie na raz: -10% przy dwóch parach i -15% przy trzech.