Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Luxire.com

Jednym ze sponsorów w tym miesiącu jest Luxire.com, internetowy MTM, o którym miałem okazję pisać już tutaj i tutaj. Ta indyjska firma oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, w niezłej nawet jak na polskie warunki cenie, z dużym nakładem ręcznej pracy i w zasadzie nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Firma jest do tego znana z bardzo dobrej obsługi klienta.

Lubię koszulki polo z długim rękawem, popovery czy koszule w stylu rugby – pod warunkiem, że zgadzają się z moimi oczekiwaniami w szczegółach. Rodzaj kołnierzyka, jego wypełnienie, mankiety, etc. Bardzo ciężko mi znaleźć gotowe ubrania w tym stylu spełniające moje oczekiwania, na szczęście Luxire pozwala na dopasowanie wielu bardzo drobnych rzeczy do oczekiwań klienta. Jeśli więc szukacie polo z długim rękawem, ale we wszystkich gotowych coś jest nie tak, warto dać Luxire szansę.

Patine.pl

Patine.pl zaczęło jako dystrybutor w Polsce hiszpańskiej marki Yanko. Niedawno jednak oferta została poszerzona o dwie inne: dość młodą markę TLB z Majorki, oraz produkowane pod własnym szyldem Patine buty na kopytach warszawskiego mistrza szewskiego, Tadeusza Januszkiewicza.

Patine wchodzi jednak coraz śmielej na rynek akcesoriów, oferując skarpety, paski, krawaty – a teraz poszetki. Bardzo ładne, klasyczne wzory drukowane na jedwabiu, z delikatnymi, ręcznie rolowanymi brzegami – to standard, poniżej którego nie warto schodzić. I świetne uzupełnienie tak zachowawczego biznesowego garnituru, jak i interesującego zestawu smart casualowego.

Sartolane

Sartolane oferuje wysokiej klasy skórzane akcesoria. Wszystko szyje w niedużej polskiej manufakturze działającej od końca lat 70-tych, która ma doświadczenie we współpracy z europejskimi i światowymi markami luksusowymi. Sartolane korzysta z tych samych materiałów, co najbardziej cenione na świecie marki: włoskie skóry top grain, okucia ze stali nierdzewnej firmy SOOCCI, czy szlifowane suwaki Raccagni. W ofercie znajdziecie torby, portfele, pokrowce i paski. Oprócz tego, kupując ich produkty możecie być pewni kompleksowej obsługi posprzedażowej, łącznie z bezpłatną renowacją w ramach 5-letniej gwarancji na torbę.

Jeżeli już jesteście ich klientami, może zainteresować Was trwający właśnie Program Odkupu Toreb – cykliczna akcja, w ramach której możecie odsprzedać swoją używaną torbę Sartolane producentowi i otrzymać zwrot kwoty w postaci kuponu, który można wykorzystać np. na zakup nowej torby. Odkupione torby po kompleksowej renowacji trafią do ponownej sprzedaży w ramach specjalnego programu. Pierwsza edycja powoli dobiega końca (trwa do 31 lipca), także macie jeszcze szansę z niej skorzystać.

Benevento

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

Na lato Benevento proponuje spodnie z irlandzkiego lnu z tkalni Ulster Weavers – w kroju, który sam bardzo chętnie noszę: podwyższony stan, szeroki pas na dwa guziki, zakładki, mankiety, boczne regulatory. Takie spodnie w sklepie dostać ciężko (o ile to w ogóle możliwe), a wyglądają znakomicie i noszą się nie gorzej.