Na All Tied Up nie będzie reklamy natywnej, promocji przebranej za normalne teksty, opłaconych recenzji. Za to, że to możliwe, raz w miesiącu chcę podziękować sponsorom tego bloga.

Luxire.com

Od dłuższego czasu jednym ze sponsorów jest Luxire.com, internetowy MTM, o którym miałem okazję pisać już tutaj i tutaj. Ta indyjska firma oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, w niezłej nawet jak na polskie warunki cenie, z dużym nakładem ręcznej pracy i w zasadzie nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Firma jest do tego znana z bardzo dobrej obsługi klienta.

Moje doświadczenia z nimi były niemal wyłącznie pozytywne. Rzeczy, które robią są wykonane dokładnie, zgodnie z podanymi wymiarami i mają masę fantastycznych detali, których oczekiwać można po sporo droższych markach. Jeśli więc wymyślicie sobie coś ciekawego – spodnie gurkha, popovery, mało popularne kołnierzyki – może okazać się, że MTM od Luxire to najłatwiejsza i najmniej bijąca po portfelu opcja.

Multirenowacja

Multirenowacja oferuje najwyższej jakości środki do pielęgnacji i renowacji obuwia, akcesoriów, a także tapicerek skórzanych i tekstylnych. W sprzedaży dostępne mają środki między innymi firmy Saphir i Tarrago, a wybór może przyprawić o zawrót głowy.

Multirenowacja też cały czas poszerza swoją ofertę – ostatnio pojawiły się w niej cedrowe akcesoria Woodlore. Wieszaki, łyżki do butów, pudełka na krawaty i koszule – wszystko z aromatycznego, odstraszającego owady drewna. A do tego są naprawdę estetyczne.

Sartolane

Sartolane oferuje wysokiej klasy skórzane akcesoria. Wszystko szyje w niedużej polskiej manufakturze działającej od końca lat 70-tych, która ma doświadczenie we współpracy z europejskimi i światowymi markami luksusowymi. Sartolane korzysta z tych samych materiałów, co najbardziej cenione na świecie marki: włoskie skóry top grain, okucia ze stali nierdzewnej firmy SOOCCI, czy szlifowane suwaki Raccagni. W ofercie znajdziecie torby, portfele, pokrowce i paski. Oprócz tego, kupując ich produkty możecie być pewni kompleksowej obsługi posprzedażowej, łącznie z bezpłatną renowacją w ramach 5-letniej gwarancji na torbę.

Sartolane kilka dni temu zakończyło pierwszą edycję swojego Programu Odkupu Toreb. Używane torby klientów są teraz w rękach specjalistów, którzy pieczołowicie poddają je kompletnej renowacji, od czyszczenia po odżywienie skóry. Po zakończeniu tego procesu, chętni będą mogli zakupić egzemplarze toreb z bogatą historią, tym samym wydłużając cykl życia produktu. Finał ma nastąpić jeszcze w sierpniu, także koniecznie obserwujcie Sartolane.

Benevento

Benevento specjalizuje się w szyciu spodni. Wykorzystując swoje bogate, ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz wysokiej jakości tkaniny, najczęściej od brytyjskich producentów, robią spodnie w bardzo dobrze opracowanych fasonach i wykończone z dbałością o szczegóły.

Podczas zamówienia przez internet można poprosić o modyfikacje – boczne regulatory obwodu pasa, rozporek na guziki, zakładki, albo niestandardowe wymiary. To pozwala na dopasowanie produktu do mężczyzn o różnych sylwetkach i typach budowy.

Na lato Benevento proponuje spodnie z irlandzkiego lnu z tkalni Ulster Weavers – w kroju, który sam bardzo chętnie noszę: podwyższony stan, szeroki pas na dwa guziki, zakładki, mankiety, boczne regulatory. Takie spodnie w sklepie dostać ciężko (o ile to w ogóle możliwe), a wyglądają znakomicie i noszą się nie gorzej.