All Tied Up jest blogiem, na którym nie pojawiają się teksty sponsorowane, sesje zdjęciowe z gratisami, ani inne rodzaje reklamy natywnej. Publikowane na blogu teksty nie są efektem żadnej współpracy komercyjnej.

Na pierwszym miejscu znajduje się zawsze zaufanie czytelnika – dlatego nieodłącznym elementem polityki reklamowej bloga jest ścisły rozdział reklamy od publikowanych treści.

Jednocześnie blog utrzymuje się z reklam – stały budżet pozwala mi planować zamówienia u lokalnych rzemieślników, które będą tu opisywane, opłacić fotografów do sesji zdjęciowych, kupić niezbędne do konkretnych sesji materiały. Dzięki nim mogę tworzyć treści na spójnym i satysfakcjonującym poziomie.

Jeśli jesteś właścicielem lub przedstawicielem firmy, rzemieślnikiem lub dostawcą związanych z tematyką bloga usług, zobacz, co mogę Ci zaoferować.

Recenzje

Jeśli oferujesz ciekawy produkt, napisz do mnie na szymon.jeziorko@gmail.com, a może podejmę się jego zrecenzowania.

Nie przyjmuję pieniędzy za recenzje. Nie wysyłam recenzji do wglądu przed publikacją. Jeśli mam do produktu uwagi krytyczne – znajdą się one w tekście. Jeśli wysyłasz mi produkt do recenzji, jest to ryzyko jakie podejmujesz.

Żeby napisać uczciwą recenzję, która wydobędzie tak wady, jak i zalety produktu, muszę użytkować go przez jakiś czas. Koszulę kilkakrotnie wyprać, buty parę razy wypastować. Dlatego od otrzymania egzemplarza recenzenckiego do publikacji musi minąć trochę czasu. Sądzę jednak, że z korzyścią tak dla Czytelnika, jak producenta.

Po opublikowaniu recenzji egzemplarz recenzencki:

  • odsyłam (może on nie być już w stanie pozwalającym na odsprzedaż),
  • przekazuję na cele charytatywne,
  • lub odkupuję.

Relacje z zamówień na miarę

Jeśli oferujesz usługi szycia miarowego (bespoke), szycia pasowanego (made to measure, MTM), lub produkty na zamówienie i personalizowane, mogę podjąć się napisania relacji z zamówienia i recenzji gotowego produktu.

Mogę zaoferować częściowy lub całkowity zwrot kosztów materiału i wykonania zamówionego egzemplarza. Warunki takiego przedsięwzięcia ustalane będą indywidualnie.

Jeżeli interesuje Cię taka współpraca, napisz do mnie na szymon.jeziorko@gmail.com.

Reklama na blogu

All Tied Up utrzymuje się z reklam, które pozwalają na dostarczanie treści na spójnym poziomie. Reklamy publikowane na blogu są selekcjonowane – muszą dotyczyć produktów lub usług związanych z tematyką bloga, oferować produkty lub usługi, które uznam za interesujące i wartościowe.

Zasady współpracy reklamowej muszą pozostać uczciwe i transparentne, jawne tak dla reklamodawcy, jak i Czytelników. Dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że jest to bardzo dobrze przyjmowane – dzięki temu blog zyskuje i jest w stanie utrzymać wiarygodność i zaufanie Czytelników, które są wartościami nadrzędnymi.

Oferta reklamowa polega na miesięcznym abonamencie, który obejmuje:

1. Banner reklamowy na blogu

blog

Banner reklamowy w pasku bocznym w wymiarach 350x200px, nieanimowany, pojawia się na stronie głównej i obok każdego wpisu na blogu.

Staram się, by każdy banner był równie eksponowany. Bannery znajdujące się na górze docierają do Czytelników pierwsze. Pasek boczny zostaje jednak „zahaczony” przy przewijaniu strony, pokazując bannery na dole paska przez dłuższy czas.

2. Banner reklamowy w newsletterze

newsletter

Nieduży banner w stopce rozsyłanego cotygodniowo newslettera, trafiającego do zapisanych Czytelników bloga.

Newsletter wysyłany jest co tydzień, przy okazji każdego nowego wpisu. To rzecz opt-in: dostają go tylko Czytelnicy, którzy sami się do niego zapisali, a więc już zainteresowani i skłonni zapoznać się z jego treścią.

3. Regularny wpis dotyczący sponsorów

Raz w miesiącu publikowany jest wpis opisujący w kilku słowach sponsorów reklamujących się na blogu w tym okresie. Zawiera podstawowe informacje, kilka słów o nowościach, nowych ofertach czy promocjach. Wzorem są podobne wpisy na blogu Put This On, a w wersji na All Tied Up wyglądają na przykład tak.

To, co ma zostać pokazane we wpisie sponsorskim, możemy ustalić w każdym miesiącu. Mogę też sam wybrać produkty z oferty marki do pokazania we wpisie sponsorskim.

Istnieje możliwość, bym to ja zrobił zdjęcia do wpisu sponsorskiego. Będą to zdjęcia studyjne produktu lub stylizacji z produktem. Nie będą one opublikowane w żadnym innym wpisie na blogu.

Kolejność sponsorów prezentowanych we wpisie sponsorskim jest każdorazowo losowana.


Zakończenie współpracy reklamowej wiąże się z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, oraz możliwością natychmiastowego przerwania współpracy przy niedopełnieniu jej warunków przez którąkolwiek ze stron. Wystawiam faktury VAT.

Jeśli interesuje Cię nawiązanie współpracy na opisanych powyżej warunkach, wyślij mi e-mail na szymon.jeziorko@gmail.com.